Новини проекту
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 18 чоловік

Новини. Прозорість та відкритість закладу освіти

16 листопада у всьому світі відзначається Міжнародний день толерантності. Традиційно, в цей період ми проводимо в школі День Толерантності, який включає низку різноманітних заходів для всіх учасників освітнього процесу. Мета цього проекту -- показати значимість толерантності в людських стосунках, сприяти гуманізації стосунків між учнями та формуванню позитивних навичок співіснування у колективі, вихованню чуйного ставлення до людей.

16 листопада 2021 о 18:48 | Федальченко С. І. | немає коментарів

30 липня — Всесвітній день протидії торгівлі людьми

У 2013 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми. В цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привертати увагу до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочувати людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.
Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, від якої потерпають чоловіки, жінки та діти, та яка не втрачає актуальності у ХХІ ст. для жодної країни світу, включаючи Україну. Маніпулюючи бажаннями та намірами людей, їх ошукують та експлуатують.
Відповідно до законодавства, торгівля людьми - здійснення незаконної угоди, об'єктом якої є людина, а так само вербування, переміщення, переховування, передача або одержання людини, вчинені з метою експлуатації, у тому числі сексуальної, з використанням обману, шахрайства, шантажу, уразливого стану людини або із застосуванням чи погрозою застосування насильства, з використанням службового становища або матеріальної чи іншої залежності від іншої особи, що відповідно до Кримінального кодексу України визнаються злочином.
Метою торгівлі людьми може бути:
• трудова експлуатація;
• сексуальна експлуатація, використання у проституції та порнобізнесі;
• примусове жебрацтво;
• примусове втягнення у злочинну діяльність;
• примусове вилучення органів;
• продаж дитини;
• сурогатне материнство.

Однак, не дивлячись на значну кількість інформації стосовно цього явища у засобах масової інформації та підвищення обізнаності серед широкого загалу, багато осіб, які постраждали від торгівлі людьми, не свідомі того, що те, що з ними трапилось, є злочином, а вони – потерпілими.
За оцінками МОМ, Агентства ООН з питань міграції, з 1991 року від торгівлі людьми постраждали понад 230 000 українців.
Держава вживає заходів з попередження торгівлі людьми та боротьби з нею, притягнення до відповідальності злочинців та надання допомоги потерпілим.
З прийняттям Закону України „Про протидію торгівлі людьми”, Міністерство соціальної політики як національний координатор проводить інформаційно-просвітницькі акції з протидії торгівлі людьми з метою інформування громадян України про цю проблему.
Постраждалі від торгівлі людьми заслуговують на повагу і допомогу незалежно від форми експлуатації. Для успішного попередження торгівлі людьми надзвичайно важливо захищати права постраждалих і надавати їм підтримку. Це передбачає захист їхнього особистого життя, а також ряд адміністративних заходів для оформлення їхнього перебування у країні призначення із наданням безпечного житла та доступу до психологічної, медичної, юридичної та соціальної допомоги.
Ми доносимо до Вас цю інформацію, тому що хочемо, щоб Ви знали: у кожного є права і кожен охороняється законами. Свобода є фундаментальним правом кожної людини.
З нагоди Всесвітнього дня протидії із торгівлі людьми 30 липня, Міністерство соціальної політики України анонсує старт загальнонаціональної інформаційної кампанії, метою якої є привернення уваги до проблеми торгівлі людьми, т.з. сучасного рабства та об’єднання зусиль для подолання цього негативного явища, боротьбу із злочинцями та злочинними угрупованнями, що задіяні в цій кримінальній діяльності, наданні підтримки і допомоги потерпілим та профілактичної роботи.
Майже третина жертв торгівлі людьми є неповнолітніми, - UNICEF
Всі матеріали та події створено з метою донести до громадян, що проблема торгівлі людьми актуальна для України, особливо в цей нелегкий для країни час. Ця проблема стосується не лише жертв сучасного рабства, але і кожного громадянина, який може потрапити в тенета кримінальних осіб чи організацій. Це також питання підтримки та реабілітації жертв торгівлі людьми, та ефективної співпраці всіх державних та неурядових організацій з метою подолання цього негативного явища.

Цього року виповнюється 35 років аварії на Чорнобильській АЕС. 26 квітня 1986 року – світ облетіла звістка про жахливу трагедію на Чорнобильській АЕС, що завдала невиліковної рани українському народу. Минають роки, але чорна віха Чорнобиля і сьогодні кидає свою тінь на долі мільйонів українців.
З 12 по 26 квітня в Іванівській ЗОШ І – ІІІ ст. було проведено: тематичні виховні години " Чорнобиль - рана України", " Завжди пам'ятаємо"; відео урок "Врятуйте наших дітей від радіації "; виступи лекторських груп «Трагедія не має повторитись», «Вони врятували не лише життя»; виставка малюнків та інтерактивних плакатів «Дзвони Чорнобиля». 15 квітня для учнів початкової школи було проведено тематичний відео лекторій, перегляд циклу відео передач: «Героїзм та мужність ліквідаторів ЧАЕС», «Ціною життя». 26 квітня для учнів 7 – 11 класів пройшов урок – реквієм з презентацією «Чорнобиль – наша пам'ять і пересторога». Пам'ять про всіх, хто віддав своє життя за долю мільйонів людей, вшанували хвилиною мовчання. Учні у доступній для них формі розповіли про звичайні українські містечка Прип'ять та Чорнобиль, які через трагічну подію 1986 року стали відомими на весь світ. Про страшне екологічне лихо, про 30-кілометрову зону відчуження, про «рудий ліс» дізналися діти і змогли побачити підтвердження цих подій на відео слайдах, що супроводжували захід. Завершили урок акцією «Запали пам'ятну свічку» на честь вшанування пам'яті загиблих під час ліквідації катастрофи.
Нехай прийдешні покоління завжди пам’ятають уроки Чорнобиля, щоб над нашою планетою завжди було мирне, чисте небо, а в оселях панував лише мир, щастя та добробут.

12 квітня 1961 на борту космічного корабля «Восток-1» в космос відправився перший чоловік - космонавт СРСР Юрій Олексійович Гагарін, відкривши епоху пілотованих космічних польотів. В Україні 12 квітня святкують День працівників ракетно-космічної галузі та Міжнародний день авіації та космонавтики.
В Іванівській ЗОШ учні та вчителі відзначили 60 річчя першого польоту в космос, провівши заходи, присвячені цій події. Для початкової школи учні 8 класу разом з вчителем фізики та астрономії організували та провели квест – гру «Космічна подорож», а учні старших класів змагалися в інтелектуальній грі «Хто зверху?». В школі учнівським самоврядуванням була організована виставка дитячих малюнків «Безмежний космос». Найкращі малюнки наших учнів були направлені на Всеукраїнський конкурс образотворчого мистецтва для дітей та підлітків Noosphere Space Art Challenge “30 років космічної незалежності”.
Враховуючи ризики, фізичні та інтелектуальні навантаження, гігантську працю і безпрецедентну самовідданість всіх, хто створював для нашого людства цю сміливу можливість підкорення космічного простору, хотілося б побажати в цей День нових науково – технічних результатів та досягнень. Досягнувши космосу ми лише зробили ще один крок, а скільки їх буде ще?

В рамках Всесвітнього дня громадського здоров'я в Іванівській ЗОШ 6 та 7 квітня 2021 року пройшли заходи присвячені Міжнародному дню спорту на благо миру та Всесвітнього дня здоров'я. Учні школи середньої та старшої вікових категорій прийняли участь в спортивному марафоні «В здоровому тілі – здоровий дух», футбольному та волейбольному матчах, занятті – тренуванні на вуличних тренажерах «Сильні, спортивні, витривалі».
Для учнів початкової школи були проведені змагання «Спритні, дужі, небайдужі і кмітливі, і грайливі». Мета змагань: створити атмосферу свята ; виховувати любов до фізкультури та спорту; розвивати руховий апарат дітей, фізичні уміння та навички; зміцнювати здоров’я, виховувати почуття дружби, єдності та колективізму.
В учнів 1 класу пройшов цікавий урок «В гостях у Нехворійка», під час якого діти дізналися більше про здоровий спосіб життя, про необхідність дбайливого ставлення до власного здоров’я.
“Здобути і зберегти здоров’я може тільки сама людина”. Тож, у Всесвітній день здоров’я, бажаємо всім його надійного зберігання. Всім хворим – якнайшвидшого одужання. Всім нам – бути здоровими і життєрадісними!

В Іванівській ЗОШ І – ІІІст. були проведені заходи до Дня українського добровольця. День українського добровольця – нове свято, що відмічається щорічно 14 березня, було започатковане з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань.
Класними керівниками 7 – 11 класів були підготовлені та проведені тематичні виховні години: «Добробати – воїни добра» ( 7 клас); "Історія українського війська. Українські добровольці" (11кл.); «10 фактів про українських добровольців ", переглянуто і обговорено фільм "Українські добровольці" (8, 9 класи). Слід відмітити якісну підготовку і проведення класної години у 8 та 9 класах. Учні вшанували пам'ять загиблих воїнів-добровольців хвилиною мовчання.
Сьогоднішній день - це данина пам'яті та поваги тим, хто не побоявся тоді прийняти рішення про створення батальйонів, тим, хто повірив в український народ, і тим, хто залишив все заради нашого майбутнього і пішов захищати кордони рідної Батьківщини.

9 березня Україна відзначила 207 років від дня народження видатного майстра слова, талановитого художника, громадського діяча славетного і величного Тараса Григоровича Шевченка (1914-1861). Традиційно з нагоди вшанування пам’яті поета і письменника в Іванівській ЗОШ пройшли заходи, присвячені цій події.
Великий Кобзар вчора, сьогодні і завтра залишається у серцях українців прикладом любові до свого народу, Батьківщини. Він вчить малих і дорослих поважати історію рідного краю, шанувати героїв, завжди бути готовими до боротьби за щасливе майбутнє, за справедливість, за честь України.
Невмирущій славі генія українського народу була присвячена тематична година спілкування «Незабутній Тарас Шевченко» (8 клас). В шкільній бібліотеці учні відвідали тематичну виставку книжок і рефератів «Життя і творчість Т.Г. Шевченка» (1-11 класи). Учні 4 класу підготували усний літературний журнал «Тарасові шляхи», здійснили віртуальну екскурсію до музея Т. Шевченка у Каневі, поринувши у далеке минуле, коли митець зростав, боровся, мріяв… Під гаслом «Шануймо слово Кобзаря!» успішно відбулася виставка ілюстрацій до поетичних творів Кобзаря та представлено змістовні яскраві малюнки та інтерактивні плакати з широкою палітрою цікавих фактів із життя і творчості Т.Г. Шевченка.
Учні школи та вчителі залюбки взяли участь у літературних читаннях поезії Т.Шевченка, де переглянули відеопрезентацію «Шевченко крізь віки». Мета презентації - популяризація неординарної особистості Т. Шевченка серед школярів. Заходи, організовані з нагоди 207-річниці від дня народження Кобзаря, ще більше об’єднали, згуртували дружній творчий колектив педагогів та учнів нашої школи.
Минають роки, змінюються покоління, але слово Т. Шевченка – живе і вічне. Поет, поставив Слово на сторожі поневоленого українського народу. Тому і залишився у пам’яті нащадків захисником істини і справедливості, палким борцем за Україну, сім’ю вольну- нову, в якій житимуть щасливі, горді і прекрасні люди.

З березневим подихом вітру, лагідним сонячним промінням, паростками перших квітів приходить жіноче свято – 8 Березня. Напередодні Міжнародного жіночого дня цікаво, тепло, весело пройшло свято у нашій школі. Першими привітно, лагідно та щиро – вітали учні початкової школи. Лунали слова-привітання рідним матусям, бабусям, сестричкам, дівчаткам, вчителям.
Слова побажання і привітання, сповнених любові пісень, запальних танців всім жінкам подарували учні середньої та старшої школи. Жіноче свято подарувало кожній жінці і дівчинці іскорку тепла, любові та поваги.
Як учасники концерту, так і глядачі отримали безліч позитивних емоцій напередодні 8 Березня і поринули в атмосферу справжнього свята.
Тож, дорогі жінки, нехай втілюються у життя ваші найзаповітніші мрії, нехай поруч з вами завжди будуть лише гідні люди, щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, з почуттям радості, любові, впевнененості в майбутті!

Сьогодні, 25 лютого 2021року, виповнюється 150 років з Дня народження видатної української поетеси, драматургині, культурної діячки Лесі Українки . Її твори написані у кращих європейських традиціях, залишаються сучасними і не втрачають актуальності донині, закликають бути єдними та гідними в любові до рідної землі. Протягом місяця в Іванівській ЗОШ пройшли заходи, присвячені творчості видатної письменниці Лариси Петрівни Косач-Квітки: класні виховні години, виставка інтерактивних стіннівок «Вона мені знайома з дитинства», книжкова виставка «Творчий доробок Лесі Українки», випуск інформаційних листівок, буклетів «Життя та творчість Лесі Українки», виставка дитячих малюнків та художніх експозицій за творами Лесі Українки, конкурс презентацій «Життєвий і творчий шлях Лесі Українки», конкурс читців віршів Лесі Українки та авторської поезії «Леся Українка – людина, народжена Україною», перегляд відеофільмів за творами поетеси, відеознайомство з піснями на слова Лесі Українки «Крізь біль розлук у радість стріч», віртуальна екскурсія «Місцями життя Лесі Українки». Щоб перевірити свої знання про творчість та життєвий шлях письменниці, учні виконали тестові завдання онлайн.
Вогонь пісень Лесі Українки палає уже понад століття. Це незгасимий вогонь справжнього таланту від Бога. Донька Прометея, як назвали її люди, несла вогонь своїх поезій, цю іскру Божу за життя і несе зараз, устами нашими, її потомків. То ж нехай нев’янучими квітами вплітається у вінок безсмертя цій славній талановитій жінці така мужність, така геніальність, такий вогонь і розум, така пристрасна любов і така відданість народові та Батьківщині. Хай звучить слово Лесі і слово про Лесю, як шана наша пам’яті її великій.

Пригадуючи ті події, віддаємо шану тим, хто проявив мужність, сміливість та силу духу тоді, сім років тому. Виховні години, уроки Пам’яті, перегляд телефільмів, участь в акції «Ангели пам’яті», хвилина мовчання… Саме такими реквіємними заходами вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні в Іванівській ЗОШ І – ІІІст. в день вшанування подвигу учасників Революції Гідності 19 лютого 2021 року.
Пам'ятаємо тих янголів - нашу Небесну Сотню та всіх тих, кого забрала війна.
Герої не вмирають! Слава Героям!

Будь-яка війна – це катастрофа для людства. Вона нехтує найбільшою цінністю на землі – людським життям. В народну пам’ять глибоко врізалася неоголошена афганська війна, відгомін якої ми відчуваємо й досі. Вона чорним смерчем пронеслася над просторами України, зачепила прості родини робітників і селян, які віддали своїх, часто єдиних, синів до армії, не відаючи, через яке пекло їм доведеться пройти.
15 лютого 1989 року останній радянський солдат залишив афганську землю. Сьогодні виповнилося 32 роки з дня виводу радянських військ з Афганістану. В Іванівській ЗОШ зібралися учні 7 – 11 класів , щоб вшанувати тих, хто поліг у афганських ущелинах і згадати тих наших односельців, яким пощастило повернутися до рідного дому. Страшними дорогами афганської війни пройшли наші земляки: Сливний Олександр Григорович, Штонда Олександр Володимирович та Сливний Василь Миколайович. Солдатам-афганцям з нашого села випав щасливий квиток – їм випало вижити. Вони повернулись до рідного дому, на рідну українську землю. Кожен із них найкраще розумів цінність людського життя і сутність мирного існування, кожен знав як боляче оплакувати втрати, кожен із них чесний перед власною совістю і світлою пам’яттю. Для кожного Афган є незабутньою пам’яттю про суворі дні війни, про безкорисливу дружбу і вірність військовому обов’язку.
Нажаль, Сливного Олександра Григоровича, одного з воїнів – інтернаціоналістів вже немає, помер від хвороби, та ми пам'ятаємо про цю чудову людину, його героїчне минуле, який виконував свій обов'язок, як підказувала совість, а значить правильно, тому що іншого шляху не було.
Хвилиною мовчання та запаленими свічками учні вшанували пам'ять про мужніх і дорогих синів України, яким судилось увійти в безсмертя.

«Кохання – одне з неймовірних, ніжних і прекрасних почуттів ! Без нього наше життя неможливе!» Ці слова були девізом заходів, що відбулися в День Святого Валентина в Іванівській ЗОШ. Для учнів початкової школи була проведена конкурсна програма «Я + ТИ». Учні 7 – 11 класів розважалися в програмі «Під знаком Купідона». Мета цих заходів: виховувати в учнів добро, милосердя, любов до ближнього, почуття дружби, кохання, взаємоповаги.
У дружній атмосфері учні початкової школи і середніх та старших класів змагались за звання «Ідеальна пара». У веселих, жартівливих, цікавих конкурсах кожна пара намагалися показати свою артистичність, креативність, творчість та інтелектуальні здібності. Окрім конкурсів, де варто було проявити теоретичні знання з історії, культури чи мистецтва, були й практичні завдання – «Одягни свою половинку», «Солодка парочка», танцювальний конкурс на краще виконання танців.
Всі гладачі та учасники заходів були у захваті від конкурсно – розважальних програм, створеної святкової атмосфери!
Бажаємо всім щирого кохання, весняного почуття закоханості, добра і віри. Кохайте та будьте кохані і щасливі!!!

9 лютого ми відзначали День безпечного Інтернету, який щорічно у другий вівторок лютого відзначає світова спільнота. Ідея Дня безпечного Інтернету полягає у підвищенні освідченості з питань безпеки в мережі. Ідею підтримують понад 140 країн по всьому світу. Цьогоріч цей день проходить під гаслом: «Разом для найкращого Інтернету!».
В Іванівській ЗОШ І – ІІІст. пройшов виховний захід у формі тренінгу «День безпечного інтернету». Учні об'єдналися в дві групи за кольорами, провели «мозковий штурм» «Про користь Інтернету» ( називаючи і роблячи записи на плакаті про позитивні можливості Інтернету). Потім кожна група зробила доповідь про небезпеки, які існують в мережі Інтернету та можливості їх уникнення. Капітани змагалися, виконуючи вправу «Подорож безпечною мережею», долаючи різні перешкоди, а учні виконали вправи «Хто – я?» та «Безпечно – небезпечно». Потім переглянули відеоролик «Найжахливіший тиждень Петрика» та презентацію про правила інтернет безпеки. Діти активно працювали, обговорювали проблеми, які існують в спілкуванні електронною поштою, в соціальних мережах. Разом з учнями було розроблено поради по використанню безпечного Інтернету та його ресурсів.
Сподіваємось, що діти, отримавши нові знання щодо безпеки в мережі Інтернет, зможуть уберегти себе від потенційних небезпек глобальних мереж. Адже обізнаний – значить озброєний.

Новорічні свята є радісною подією, особливо для дітей, коли збуваються мрії. Не є секретом те, що всі школярі від мала до велика з величезним нетерпінням чекають свята Нового року. Зимові канікули, красуня-ялинка, прикрашена кульками та гірляндами, подарунки, святковий настрій, і, звичайно ж, новорічне чарівництво - все це очікувало наших школярів, які навчаються в Іванівській ЗОШ І-ІІІ ст. Готуючись до свята, діти прикрасили ялинку, класні кімнати, створили радісний новорічний настрій в школі. Пісні, привітання звучали сьогодні на святі, зустріч з Дідом Морозом та Снігуронькою, і звичайно, солодкі подарунки від казкових героїв.
Висловлюємо подяку Іванівській сільській раді, яка придбала для учнів школи новорічні подарунки . Діти отримали багато задоволення, незабутніх вражень та позитивних емоцій, розкрили свої таланти під час виступів. Сподіваємось, що цей святковий настрій залишиться у них надовго! Нехай всі зимові канікули будуть веселими та насичені цікавими подіями!

Учні нашої школи в холодну пору року дбають про братів наших менших. Кожен рік діти долучаються до акції «Годівничка». Цього року вони розвісили годівнички і постійно слідкують, щоб вони не залишалися порожніми. В зимовий час дуже важко пташкам знайти собі їжу, а дітям радісно дбати про пташок, допомагати їм взимку.

На минулому, тижні в Іванівській ЗОШ проходив тиждень географії.
Метою проведення було: поглиблення знань учнів з географії, розширення наукового світогляду, підвищення інтересу до географічної науки, дослідження навколишнього середовища, всебічний розвиток особистості.
Використання індивідуальних та групових видів робіт, активних та інтерактивних методів мотивувало учнів до участі у заходах, сприяло поглибленню знань з географії. Тиждень виявився насиченим, цікавим. Він показав, що географічна наука корисна у сучасному світі і захоплює своїми цікавими фактами і відкриттями.

З метою створення єдиної системи екологічної просвіти для сталого розвитку, активізації натуралістичної роботи в області, залучення учнівської молоді до дослідницької та природоохоронної роботи 30 листопада 2020 року було проведено обласний конкурс Веб-вітрин до Всесвітнього дня захисту тварин та Всесвітнього дня охорони місць існування «ЗАХИСТИМО ТВАРИН РАЗОМ!». Учні 11 класу Лях Сергій, Самбур Дарина , Коваленко Катерина разом з вчителем інформатики Федальченко С.І. прийняли участь в цьому конкурсі, посіли почесне І місце та отримали дипломи і нагороди від Департаменту екології та природних ресурсів Донецької ОДА. Вітаємо переможців з досягненнями!

25 листопада учениця 11 класу Абрамкіна Вікторія та учениця 9 класу Чижова Єлизавета прийняли участь в інтерактивному онлайн - марафоні в підтримку всесвітньої акції «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства», обговорювали питання стосовно гендерної нерівності, відповідали на питання. План марафону - сім інтерактивних діалогів з експертами та запрошеними гостями, безліч інсайтів та одна спільна мета – створити світ вільний від насильства. Наші дівчата отримали подяку від організаторів онлайн марафону, подарунки за активну участь і проявлену ініціативу.

19 грудня – день святого Миколая. Це найбажаніший день у році для дітлахів. Напередодні свята діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями. Чи буде подарунок, а чи, можливо, різка? Бо чемні діточки обов’язково знайдуть під подушкою подарунок, а неслухняні – прутик.
Вже стало доброю традицією – саме у цей день зустрічати святого Миколая в Іванівській ЗОШ. Він завітав до малечі в дитячий садочок «Дивосвіт», до учнів початкової школи. Діти радісно зустрічали святого: розповідали йому віршики, а святий Миколай привітав всіх зі святом, порадував солодкими подаруночками за слухняність, старанність, працьовитість. Щирі посмішки, які є джерелом щастя, були на обличчі у кожного!